هماهنگ اندازه گیری ماشین در ماشینکاری CNC

Source:

با توسعه صنعت ساخت ماشین CNC به طور گسترده ای استفاده شده است. شرکت پردازش های تمام خود تراش کنترل عددی یا ماشین مرکز پردازش است. استفاده از دستگاه CNC به منظور افزایش ظرفیت پردازش شرکت که باعث می شود که صنعت ساخت تولید محصولات با کیفیت بالا مکانیکی در همان زمان تولید به حداقل رساندن زمان می توانید، بهبود منافع اقتصادی شرکت.

percision measuring machine

سه دستگاه مختصات است نوع برای اندازه گیری ترکیب نوری، مکانیک، الکترونیک و کامپیوتر کنترل روش با دقت بالا، راندمان بالا. CMM اندازه گیری موثر از بازرسی اول مقاله و فرآیند ساخت شکل های پیچیده و دقیق قطعات شماره می تواند. بنابراین می آن ارائه اطلاعات موثر و دقیق برای دستگاه فیکسچر و تنظیم برش ابزار موقعیت جبران و برنامه پردازش.

شرکت های تولید خود را دقیق CNC پردازش تجهیزات مناسب برای کار کردن محصولات با کیفیت بالا است. محصولات با کیفیت بالا است که اساسا متوجه از طریق فرآیند ساخت، به جای تکیه بر بازرسی نهایی هستند. هدف کیفیت صنعت مدرن ساخت تا آنجا که ممکن است به خاطر تولید قطعات مطابق با الزامات طراحی است. با این حال، به منظور حفظ سازگاری فرایند تولید و طراحی شما باید فرایند ساخت کنترل. کنترل فرایند تولید روش موثر است به دقت اندازه گیری اندازه، پس از دریافت اطلاعات اندازه از طریق تجزیه و تحلیل تضاد می تواند بازخورد فرایند تولید بهبود پردازش تکنولوژی یا تولید روند، تا به طور مداوم بهبود کیفیت محصول است.

five axis auto probe head PH20

مختصات سه یکی از موثر ترین روش برای اندازه گیری دقیق و ارزیابی اندازه است و می تواند به جای انواع ابزار اندازه گیری. نتیجه تا حد زیادی کاهش ابزار مورد نیاز برای تکمیل آزمایش محصولات پیچیده و کاهش هزینه های خرید، که به نوبه خود تا حد زیادی زمان تست.

تراش تجهیزات ماشینکاری در تولید محصولات مکانیکی بدون CMM كار كند. کاربرد مختصات سه به ارائه اطلاعات قابل اعتماد برای توسعه و تولید محصولات CNC، به منظور اطمینان از کیفیت بالای محصولات، و بازی نقش بسیار مهمی در بهبود منافع اقتصادی سرمایه گذاری.


لطفا اطلاع رسانی ما اگر هر گونه سوال و یا مشاوره

ایمیل:overseas@cmm-nano.com

پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.