عملیات قبل از شروع CMM

Source:

3D ابزار اندازه گیری نوع دقت دستگاه اندازه گیری است. پس از آن دقت کلیدی است، اما دقت نه تنها توسط ماشین های خود مانند قاب و پروب و غيره آن تعیین می شود، آن نیز توسط محیط و مهارت های عامل تعیین می شود. زیر برخی از یادداشت ها در مورد عملیات قبل از شروع CMM است.

راهنمای راه آهن دقت دستگاه 3D پردازش بالا است و آن فاصله بین تحمل هوای کوچک است. اگر گرد و غبار و یا سایر ناخالصی در راهنمای وجود دارد، به آن گاز تحمل و راهنمای راه آهن ابتدا می شود. پس راهنمای هر بار قبل از شروع ماشین تمیز شود باید. ریل های فلزی باید با پاک کردن بنزین هواپیمایی (بنزین # 120 یا 180) تمیز و راهنمای گرانیت باید با الکل بدون آب تمیز.

آن را به یاد داشته باشید، هر گونه چربی نمی دهد به گاز تحمل در روند نگهداری; اندازه گیری ماشین حتی اگر نه برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد، همچنین باید حفظ رطوبت حرارت محیط زیست. بنابراین، برای انجام منظم تهویه مطبوع dehumidification برای جلوگیری از آسیب به دستگاه تحت درجه حرارت بالا و رطوبت بالا محیطاندازه گیری نشان می دهد;

اگر سه هماهنگ اندازه گیری ماشین برای مدت زمان طولانی استفاده نمی شود، باید آن را قبل از شروع کار آماده: کنترل درجه حرارت داخل سالن و رطوبت (برای 24 ساعت)، در محیط مرطوب نیز مرتباً باز کابینه کنترل الکتریکی برای اطمینان از تخته مدار به طور کامل خشک است و برای جلوگیری از آسیب به علت مرطوب که ناگهانی شارژ باید. سپس بررسی بام، منبع تغذیه. بهتر است در پیکربندی منبع ولتاژ تثبیت شده است.

لطفا اطلاع رسانی ما اگر هر گونه سوال و یا مشاوره

ایمیل:overseas@cmm-nano.com


پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.