نسل جدید اندازه گیری نوآوری

Source:

پنج محور تکنولوژی اندازه گیری اشاره به حرکت همزمان سه مختصات اندازه گیری machine(CMM) و پراب سر محور, که تا حد زیادی کاهش می دهد پویا خطا در اندازه گیری سرعت بالا. پنج محور شود تا آثار پیچیده از دقت بالا اندازه گیری بهره وری بالا به خصوص برای هوانوردی و هوافضا و صنایع نظامی و زمینه های دیگر.

در روش های سنتی اندازه گیری CMM باید تمام جنبش های لازم برای به دست آوردن سطح داده ها را انجام دهد. شتاب ساکن می شود انحراف ساختار دستگاه و سپس خطای اندازه گیری به وجود می آید.

PH20 probe headhigh speed five-axis scanning probe

پنج محور تکنولوژی اندازه گیری همراه با چرخش رایگان پروب استفاده شده است، پروب در محور چرخش دو در همان زمان در طول فرآیند اندازه گیری حرکت می کند. که در راه شکستن محدودیت های سنتی. بنابراین، CMM می تونید در آن بهترین راه است که CMM با توجه به جهت بردار واحد در حال حرکت با سرعت ثابت حرکت می کند. نسبت به CMM سر پروب است وزن سبک تر و بهتر عملکرد پویا و سازگاری بهتر است. پس آن قادر است به سرعت آهنگ تغییر هندسه قطعه کار و مضر خطا پویا را وارد کنید. علاوه بر آن نیز می تواند سرعت کوتاه شدن سریع اندازه گیری سطح اندازه گيري چرخه.

پنج محور تکنولوژی اندازه گیری نه تنها به بهبود بهره وری اندازه گیری اما کوتاه شدن زمان سرب تولید در بزرگترین درجه که ارائه یک ارزیابی جامع کیفیت برای تولید کنندگان.


لطفا اطلاع رسانی ما اگر هر گونه سوال و یا مشاوره

ایمیل:overseas@cmm-nano.com

پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.