چگونه برای تمیز کردن خط کش توری کفپوش CMM

Source:

مختصات با دقت بالا اندازه گیری ماشین مورد نیاز برای کار در محیط عاری از گرد و غبار داخل سالن، درجه حرارت باید بین 18 تا 22 درجه رطوبت هوا بین 40% و 70% کنترل کنترل. بنابراین اندازه گیری محیط زیست باید با تجهیزات مناسب تهویه مطبوع نصب. مشروط کاربر می توانید برای نصب کن برای اطمینان از کیفیت هوا. هر چند هنوز هم در چنین محیط خوب، حاکم توری کفپوشسه دستگاه مختصات نیاز به تعمیر و نگهداری منظم. این می تواند اطمینان از دقت اندازه گیری و طولانی تر کردن عمر سه مختصات اندازه گیری ساز.

توری کفپوش خط کش دقیق اندازه گیری جزء است، تعمیر و نگهداری آن نقش زیادی در بهبود دقت اندازه گیری. ضربات یادداشتهای راه درست برای تمیز توری کفپوش حاکم است:

اول، شیب در جاذب توپ با الکل خشک جاذب توپ از یک طرف حاکم توری کفپوش به طرف دیگر پاک را و سپس آن را با توپ پنبه پاک را پاک دوباره جایگزین. توپ پنبه نمی تواند مورد استفاده مجدد قرار و عقب و جلو پاک نباید. توجه خاص به انجام آن به خواندن سر در حال پاک کردن را لمس کنید. از آنجا که خواندن سر به خواندن مش استفاده می شود سنسور ها، محل و فاصله از توری کفپوش با دقت تنظیم می شود. اگر این چیزها تغییر کرده است، به آن اشتباهات خواندن است که نمی تواند سیستم شروع, بنابراین حتما به آن توجه می شود; و اجازه ندهید که سر و صدا از چوب پنبه الیاف بر روی توری کفپوش، جذب فیبر تولید برق به خواندن سر را تحت تاثیر قرار. توری کفپوش حاکم غالبا محو شود باید، سه ماهه یا نیمه سال خوب است.

برای حاکم باز توری کفپوش Renishaw نوع فیلم محافظ روی لایه توری کفپوش حاکم است. اگر می خواهید برای تمیز کردن آن شیب در پارچه ایی با آب graze و یا پاک کردن اتانول بدون آب. اما زیرا متانول از فیلم محافظ خوردگی کیفیت اتانول بدون آب باشد است که متانول, بالا, باید.


لطفا اطلاع رسانی ما اگر هر گونه سوال و یا مشاوره

ایمیل:overseas@cmm-nano.com

پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.