تفاوت CMM اندازه گیری طبیعی است (من)

Source:

با توسعه صنعت مدرن الزامات شکل قطعات مکانیکی تبدیل شدن بیشتر و بیشتر پیچیده سپس نیز نیاز به یک روش اندازه گیری سریع و قابل اعتماد برای همکاری.سه دستگاه (CMM) هماهنگبه عنوان نوع کارآمد با دقت بالا اندازه گیری که مطابق با شرایط فوق. بنابراین به طور گسترده ای استفاده می شود در ساخت ماشین آلات ساخت ابزار الکترونیکی صنعت، صنایع هوا فضا و ملی دفاع. به ویژه مناسب برای اندازه گیری قطعات بدنه قالب ریخته گری دقیق پوسته ماشین، قطعات موتور، طب مکمل و جایگزین هواپیماهای بدن است که با فضای قطعات سطح منحنی را تایپ کنید.

1. اندازه گیری هندسی اندازه و شکل

اندازه گیری قطعه کار هندسه اندازه و شکل روش متعارف معمولا نیاز به طور مستقل انجام. به خصوص در اندازه گیری قطعه کار شکل آن خواستار الزامات قطعه کار. مانند وقتی که اندازه گیری planeness در لوح ما نیاز به تنظیم سه نقطه سریع سطح در همان ارتفاع به عنوان قرص آن زمان خیلی بیشتر از اندازه واقعی هزینه.

بر خلاف روش های معمول، CMM به طور همزمان اندازه و شکل می تواند اندازه گیری. سه هماهنگ اندازه گیری ماشین رابطه جسم اندازه گیری به عنوان مجموعه مجموعه نقاط گسسته. با توجه به جسم اندازه گیری و نیازهای مختلف، تعدادی از مجموعه چند نقطه مجزا به جای جسم اندازه گیری از طریق محاسبه تعيين اندازه و شکل جسم را اندازه گیری کنید. قبل از اندازه گیری قطعه کار، اول از همه پروب ها برای از بین بردن خطای نفوذ با توجه به تغییر استشرایط زیست محیطی. و سپس با توجه به اساس طراحی شی ء یا فرایند محک ما باید به دنبال سیستم مختصات قطعه کار. بدون نیاز به بستن قطعه کار وجود دارد و تنظیم، ما فقط نیاز به نگه داشتن قطعه کار پایدار باقی می ماند.


لطفا اطلاع رسانی ما اگر هر گونه سوال و یا مشاوره

پست الکترونیکی:overseas@cmm-nano.com


پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.