تاثیر درجه حرارت و رطوبت به CMM

Source:

درجه حرارت نرمال سه machine(CMM) های اندازه گیری مختصات 20 ℃±2 ℃ است و رطوبت 40 ٪ - 70 ٪ است. دمای CMM از پایین به بالا افزایش می یابد و دما هر لحظه در حال تغییر است. بنابراین تفاوت هر محور گریتینگ دما و درجه حرارت قطعات را تحت تاثیر قرار سه اندازه گیری دستگاه اندازه گیری دقت هماهنگ. اگر رطوبت بیش از حد بزرگ است، در واقع آن بد بلوک شناور و برخی از اجزای اصلی کلیدی ماشین که به طور مستقیم آسیب ابزار اندازه گیری نه برای خوردن خواهد شد. بنابراین ما تا آنجا که ممکن است برای اطمینان از داخل سالن دما و رطوبت در محدوده نرمال تا بهبود دقت مختصات سه دستگاه کنترل شود.

 NANO Metrology is a manufacturer of Precision measuring machine

سه دستگاه به عنوان یک اندازه گیری دقت هماهنگ، موقع نگهداری می تواند طولانی تر کردن عمر دستگاه، می تواند تضمین دقت و میزان شکست را کاهش می دهد.

سه دستگاه مختصات سخت به محیط زیستما به شدت کنترل دما و رطوبت مورد نیاز است.

گاز دار CMM هرگز ساختار در تئوری می پوشند اما اگر منبع هوایی پاک نیست، است که با روغن، آب یا ناخالصی ها می تواند باعث تحمل گاز بلوک، بیشتر جدی گاز دار و آهن ابتدا شناور است. بنابراین ما به طور منظم باید بررسی دستگاه هوا و تخلیه آب فیلتر به طور منظم تمیز و جدا کننده نفت و آب. منبع هوایی نیز باید پرداخت می شود توجه به تامین کمپرسور یا گاز gasholder به هوا نیز نیاز به طور منظم چک.


لطفا اطلاع رسانی ما اگر هر گونه سوال و یا مشاوره

ایمیل:overseas@cmm-nano.com

پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.