اثر فشار در هوا دار CMM.

Source:

1. فشار

تحت فشار کاری نرمال، ضخامت هوا فضا بین هوا تحمل و راهنمای راه آهن که می تواند اطمینان تکرارپذيری خوب ثابت است،CMM. اگر نوسان فشار هوا عرضه تغییر نیروی پیش سفت تحمل هوا بر این اساس منجر به تغییر از درون غشاء فضا. هنگامی که فضای بین غشای بسیار کوچک می شود، برخی از اصطکاک بین هوا تحمل و راهنمای راه آهن که نسبی اصطکاک بین هوا تحمل و راهنمای راه آهن ممکن است باعث شود که دستگاه در حال اجرا وجود دارد. آن حتى خراش در ريل و ماشین زمان ماند عملکرد می شود.

 Precision coordinate measuring machine(CMM)

2 اثر به تعادل سیلندر

سیلندر های تعادل برای تعادل محور Z استفاده می شود. زمانی که برابر گرانش محور Z به جذاب نیروی تولید شده توسط سیلندر فشار هوا، محور Z تعادل را حفظ خواهد کرد. هنگامی که نیروی جذاب سیلندر کمتر از گرانش است, سیستم تعادل کامل از کنترل خارج خواهد شد. محور Z و همچنین به عنوان سر پروب کرکره خواهد شد. این ممکن است به پروب و محور Z آسیب. بنابراین، بسیار لازم برای تضمین فشار مناسب هوای فشرده برای CMM است.

 3D Measuring Machine

اگر چهشرکت ماانواع اقدامات برای کنترل منفی ناشی از نوسانات فشار هوای فشرده به منظور تضمین که شما می توانید CMM را به طور معمول، استفاده شده است لطفا به فشار هوا از CMM شدت کنترل.لطفا اطلاع رسانی ما اگر هر گونه سوال و یا مشاوره

پست الکترونیکی:overseas@cmm-nano.com

پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.