مقايسه اندازه گیری CMM

Source:


سنج است ابزار ویژه برای کنترل تمام انواع اندازه مکانیکی توسط شرکت تولید صنعتی مانند قطعات خودرو به جای ابزارهای اندازه گیری حرفه ای مانند كلبرس، سنج، پلاگین برای تولید انبوه محصولات که مناسب موقعیت سنج تولید، و غیره. می توانید اقدامات زیر را: ویژگی های کلیدی تشخیص خط مشخصه تشخیص تشخیص عملکرد سوراخ, تشخیص منطقه تغییر شکل بزرگ در طول فرایند مونتاژ, مونتاژ نمونه, مرحله اولیه تابع تشخیص و تطبیق. CMM متعلق به نوعي با دقت بالا اندازه گیری ابزار، تقریبا تمام قطعات را می توان اندازه گیری، دقت اندازه گیری از جمله پشتیبانی CMM نیز نیاز. CMM است نوع ابزار به طور گسترده ای استفاده می شود اما CMMs به طور کلی مناسب برای اندازه گیری آنلاین نیست. برخی از تفاوت های زیر وجود دارد.

1. هزینه . سرمایه گذاری یک بار اندازه گیری کمتر از CMMs است اما در دراز مدت به فکر هزینه CMM پایین تر از هزینه سنج است. سنج اندازه گیری نیاز به ایجاد مدل از اشیاء اندازه گیری، هزینه بسیار بالا است. و CMM همراه با دستگاه ها انعطاف پذیر مزیت هزینه در دراز مدت اگر چه سرمایه گذاری اولیه بزرگتر و نگهداری روزانه برخی هزینه است.


2. قابل انعطاف. سنج نوع ديگر قطعات و یا مونتاژ ویژه اندازه گیری, بیشتر انعطاف پذیر هستند. CMM همراه با دستگاه ها قابل انعطاف می تواند تقریبا همه نوع قطعات را اندازه گیری، انعطاف پذیری بسیار خوب است.


3. راحتی برای اندازه گیری. راحتی سنج که فقط نیاز به قرار دادن قطعات در سنج بسیار خوب است. CMM همراه با دستگاه ها انعطاف پذیر است که نیاز به قطعات ثابت ایجاد دستگاه مختصات، برنامه، و غیره، اما برای راحتی اندازه گیری، بازوی قابل حمل دستگاه تا حد زیادی ارضا راحتی اندازه گیری.


4. دقت. دقت ثابت است که به طور کلی / /± 0.150.2 میلی متر. اگر با کولیس قطب سطح دقت است تا ±0.1 mm. CMM دقت سطح میکرون به طور کلی برسد.پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.