دلیل این که چرا محصولات گیر شدن در برزیل سفارشی (II)

Source:

3. MAPA

Ministério دا کشاورزی، Pecuária الکترونیکی Abastecimento است که وزارت Portuguesefor کشاورزی، دام و تامین، MAPA، آژانس تنظیم مسئول نظارت بر واردات کالا از حیوانی و گیاهی است. همانطور که در مورد برای محصولات بهداشتی و یا لوازم آرایشی و بهداشتی واردات، واردات این کالاها منوط به صدور مجوز واردات مورد نیاز است که به ترخیص کالا در گمرک برزیل است.

شرکت واردات محصولات حیوانی و گیاهی باید با MAPA ثبت شده است. برای ثبت نام لازم است به ارائه مدارک زیر به SIF، خدمات بازرسی فدرال:

• کپی از اساسنامه

• کپی از کارت CNPJ

• ثبت نام فرم شرکت

• اعلامیه وارد کننده از شرایط مناسب برای ذخیره سازی محصولات

این مسئولیت از عوامل SIF برای نظارت بر اینکه آیا واردات کالا از حیوانی و گیاهی منشا قانونی شد است. این عوامل توجه ویژه ای به این که آیا نیاز بهداشتی احترام بودند، از آنجایی که آنها می تواند بخش های برزیل با حیوانات و سبزیجات به خطر بیاندازد.

همچنین تحت بازرسی MAPA بسته بندی و پالت که با اجناس آمد است. هنگامی که حمل و نقل در جعبه های چوبی برای مثال، یک گواهی بخور و یا گواهی عملیات حرارتی مورد نیاز خواهد بود.

4. INMETRO

INMETRO مستلزم آن است که برخی از محصولات، که می تواند در این مقاله پیدا شده است، می شود به منظور گواهی به در برزیل تجاری می شود، و مقررات مشابه به کالاهای وارداتی تحمیل شده است. در این مورد، کالا یا باید با گواهی:

• یک سازمان نظارتی خارجی است که توسط INMETRO اذعان

• INMETRO، پس از ورود به برزیل

برای تمام محصولات است که به موضوع اجباری صدور گواهینامه های INMETRO، یک مجوز خاص به منظور به آنها وارد مورد نیاز است. برای تمام موارد موجود در مقررات شماره 354 توسط INMETRO، یک Declaração د Liberação برای IMPORTACAO د PRODUTOS، پرتغالی برای اعلامیه انتشار برای واردات محصولات، این است که از INMETRO درخواست شود.

5. حسابرس مالیاتی از درآمد فدرال برزیل

Receita فدرال برزیل، که درآمد فدرال برزیل، مسئول اجرای مقررات گمرکی است. برای این منظور، حسابرس مالیاتی از درآمد فدرال برزیل نیز مجاز به نظارت بر واردات هر نوع کالا به برزیل و در نتیجه می تواند هر نوع کالا دست گرفتن اگر آنها بفهمند که مشکلی وجود دارد با راه محصولات با برخورد شد، به خصوص در فرآیند فرود، حتی اگر اسناد ارائه شده توسط وارد کننده در سفارش بود.


توجه: این مقاله مجدد از Realogistics

http://www.realogistics.com/index.htmlپرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.