استفاده از دلار کانادا در ماشین اندازه گیری مختصات

Source:

bridge cmm

هماهنگ اندازه گیری ماشین به طور گسترده ای استفاده شده است که در قالب هوافضا و خودروسازی صنعت ساخت. استفاده از دلار کانادا در مختصات اندازه گیری ماشین با استفاده از نرم افزار توسعه یافته توسط کامپیوتر برای انجام آزمایش اندازه گیری پیشرفته.

هماهنگ اندازه گیری ماشین به طور گسترده ای استفاده شده است که در قالب هوافضا و خودروسازی صنعت ساخت. استفاده از دلار کانادا در روش آزمون هماهنگ meThis مدل کانادا در نرم افزار در شرایطی که آثار واقعی اندازه گیری است. تا حد زیادی کاهش مرحله تشخیص به عمل جسم آزمون واقعی و فقط می توانید بهبود بهره وری تشخیص، صرفه جویی در منابع آزمون ولی کار به شدت کاهش می یابد.

coordinate measuring machine cmm

دلار کانادا در خروجی مهندسی معکوس استفاده می شود. مهندسی معکوس است روند صدور نقاشی یا داده های مربوطه با توجه به کار، قطعه، در مقایسه با فرآیند سنتی در را که قطعه کار با توجه به نقشه و یا داده های مربوط. مهندسی معکوس اول استفاده از سه دستگاه مختصات به دقت اندازه گیری شکل نمونه، و سپس استفاده از توابع کانادا برای مقابله با داده های اندازه گیری و سپس تولید یک یا چند فرمت فایل داده دلار کانادا است.

measuring system

نانو پیکربندی دقیق از CMM است عملکرد قوی نرم افزار دلار کانادا است که واردات کانادا مدل اندازه گیری می شود، و این می تواند کار در حالت آفلاین به نرم افزار یادگیری عملکرد خود باز, سیستم به صورت خودکار تولید برنامه اندازه گیری, آن همچنین می تواند اندازه گیری شبیه سازی شده برای پیدا کردن اشتباهات عملیات در فرآیند اندازه گیری مسیر و جمع آوری امتیاز و به تغییر برنامه. اندازه گیری واقعی می تواند مشکلات احتمالی به حداقل رساندن و حداکثر ایمنی در فرآیند اندازه گیری را تضمین کند.


سه دستگاه به عنوان یک نوع رایج از آن دقت بالا اندازه گیری دستگاه، اندازه گیری و اندازه گیری بهره وری و عملکرد مناسب هماهنگ. آن می تواند اندازه گیری آنلاین را درک کنند. و معرفی توابع کانادا سه مختصات دستگاه با استفاده از فضای بیشتر بیاورد.


E-MAIL:2972853095@qq.com

پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: NO.55، Gongye NO.2 جاده، شیان عمران هوا و فضا پایه ملی، شیان شهر، استان شاآنشی، چین
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
کپی رایت © نانو (شیان) علم اوزان ومقادیر شرکت با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.